"Królewna Śmieszka i ekoludki" w ZPEW

W dniu 1 czerwca uczniowie ZPEW mogli pochwalić się swoimi artystycznymi umiejętnościami, biorąc udział w przedstawieniu "Królewna Śmieszka i ekoludki".

Celem przedstawienia było uatrakcyjnienie obchodów Dnia Dziecka, ale także zwrócenie uwagi na problem zanieczyszczenia środowiska i na to, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za czystość naszej planety. Wszyscy "aktorzy" występowali w strojach ekologicznych przygotowanych przez Panie: Renatę  Śliwkę i Iwonę Krawczak, a do występów przygotowały uczniów Panie: Małgorzata Gajda i Dorota Pawłowska. Za nagłośnienie przedstawienia odpowiedzialny był Pan Krzysztof Kaźmierczak.

Pan Dyrektor Jerzy Szymczak rozdał uczniom gimnazjum dyplomy i książki za udział w konkursie ekologicznym "Segregujesz zyskujesz", zorganizowanym przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Łodzi.