Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w ZPE-W w Łęczycy

23 czerwca  w  ZPE-W w Łęczycy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Przy udziale kierownictwa szkoły, zaproszonych gości, uczniów, nauczycieli i rodziców, z łezką w oku żegnaliśmy uczniów klas: trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych i cukiernik oraz trzeciej Gimnazjum i Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Następnie Pan Dyrektor Jerzy Szymczak wręczył świadectwa uczniom wyróżnionym za najlepsze wyniki w nauce. Wspólnie z Panem Edwardem Banasikiem, kierownikiem Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Łęczycy złożył życzenia udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, o także ochoczego powrotu do szkoły.

Na zakończenie tej uroczystości uczniowie podziękowali Dyrekcji Zespołu, nauczycielom, pracownikom szkoły i zaproszonym gościom za trud włożony w naukę i wychowanie, specjalnie przygotowanymi na tę uroczystość wierszami i piosenkami.

Za organizację imprezy odpowiedzialni byli wychowawcy klas kończących:

P. Małgorzata Gajda

P. Marlena Andrzejczak