Wychowanek Bursy laureatem wojewódzkiego konkursu "MOJA WOLNOŚĆ - MOJA OJCZYZNA"

W dniu 09.11.2017r. wychowankowie Bursy Szkolnej w ZPE-W w Łęczycy, wzięli udział w rozstrzygnięciu wojewódzkiego konkursu „Moja Wolność – Moja Ojczyzna”, połączonym z uroczystymi obchodami 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbyło się  w Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Radomsku.

Konkurs zorganizowany  przez Zespół Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Radomsku  miał na celu propagowanie historii Polski,  krzewienie wartości i postaw patriotycznych oraz motywowanie uczniów do poszerzania wiedzy z historii. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat: „MOJA WOLNOŚĆ – MOJA OJCZYZNA” dotyczącej 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.   W siedzibie organizatora odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród. Na spotkanie   zaproszoni zostali wychowankowie Bursy Szkolnej w ZPE-W w Łęczycy. Naszą placówkę reprezentował Paweł Fagas, który za przygotowaną prezentację został nagrodzony II miejscem oraz nagrodą rzeczową.