XI Gwiazdkowy Turniej Piki Nożnej Szkół Specjalnych

W dniu dzisiejszym przeprowadziliśmy turniej halowej piłki nożnej.

To już XI truniej zorganizowany przez naszą placówkę. Na zaproszenia odpowiedziały placówki ze Zgierza, Kutna, Stemplewa i Rawy Mazowieckiej.

Turniej rozegrany został sytemem każdy z każdym, co dało łącznie dziesięć meczy. Każda drużyna musiała rozegrać cztery spotkania, jedno spotkanie trwało 10 min. Spotkania sędziował nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr1 w Łęczycy - p. Zbigniew Kocoń. Za co bardzo dziękujemy. Oficjalnego otwarcia dokonali pan Andrzej Owczarek koordynator do spraw sportu w Starostwie Powiatowym w Łęczycy oraz dyrektor Zespołu Plcówek Edukacyjno - Wychowawczych w Łęczycy - pan Jerzy Szymczak.

Drużyny reprezentowały wyrównany poziom, co przekładało się na bardzo dużo emocji w czasie gry.
Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

I  m-ce Zespół Placówek Specjalych w Rawie Mazowieckiej

II m-ce Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kutnie

III m-ce Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Łęczycy

IV m-ce Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie

V m-ce Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zgierzu

Wyszystkim drużynom gratulujemy zajętych miejsc i zaangażowania oraz dziękujemy za dobrą zabawę. Zapraszamy już za rok.