Rada Rodziców podejmuje uchwałę w sprawie nadania SOSW w Łęczycy i Bursie Szkolnej w Łęczycy imienia Orła Białego

Wybór patrona szkoły, to sprawa bardzo dużej wagi.  Bierze w nim udział cała społeczność szkolna wraz z rodzicami. W związku z tym, na posiedzeniu w dniu 23 października 2017 r. Rada Rodziców Zespołu Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Łęczycy, podjęła uchwałę w sprawie nadania Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno - Wychowawczemu w Łęczycy i  Bursie Szkolnej w Łęczycy imienia Orła Białego. Na tej podstawie Dyrektor placówki, zwrócił się do organu prowadzącego z wnioskiem o nadanie Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno- Wychowawczemu w ZPE-W w Łęczycy oraz Bursie Szkolnej w ZPE-W w Łęczycy imienia Orła Białego.