Doposażenie pracowni specjalistycznych

Na potrzeby prowadzonych zajęć, zakupiony został  sprzęt specjalistyczny. Doposażono salę do terapii integracji sensorycznej, salę   do terapii pedagogicznej i terapii słuchowej. Zakupione zostały m.in. podwiesie i huśtawki do sprzętu integracji sensorycznej, tunel sensoryczny, deskorolka, piłki skoczki, ścieżki sensoryczne, laptop oraz specjalistyczne oprogramowanie: „Przedszkolak na start” i „Gotowość

szkolna”,  klocki konstrukcyjne, puzzle logiczne, zgadywanki obrazkowo – dźwiękowe, tabliczki do ćwiczeń oburącz oraz układanki do ćwiczeń pamięci, koncentracji uwagi i klasyfikacji, sortowania oraz dobierania podobieństw i wyszukiwania różnic. Zakupiono również lustro logopedyczne, stoliki szkolne do sali terapii pedagogicznej i sprzęt terapeutyczny FORBRAIN do terapii słuchowej. Sale zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka są cały czas wzbogacane o pomoce dydktyczne, służace do pracy z małymi dziećmi z rónymi dysfunkcjami rozwojowym.