XVIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego w Kutnie

W dniu 17 maja uczniowie IV klasy zespołu edukacyjno-terapeutycznego uczestniczyli w XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego, organizowanego przez SOSW nr 1 w Kutnie.

Konkurs składał się z dwóch etapów: teoretycznego - dotyczącego wiedzy z zakresu ochrony środowiska i zainteresowań przyrodniczych oraz praktycznego - pantomima przyrodnicza, rozszyfrowanie wiadomości i wykonanie zabawki z surowców wtórnych. Całość poprzedził występ grupy teatralnej ,, Radośni " z SOSW Nr 1 w Kutnie z przedstawieniem pt. ,, Środowisko nie śmietnisko ".

Gospodarze przygotowali poczęstunek dla dzieci oraz występy artystyczne w wykonaniu kola teatralnego „Radośni”. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne nagrody. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji za zaproszenie i do zobaczenia za rok.