Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2018/2019 wszystkim Wychowawcom oraz Nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości, a także spełnienia zawodowego oraz wielu sukcesów pedagogicznych.

Wszystkim wychowankom Internatu oraz Bursy Szkolnej życzymy, aby nadchodzący rok niósł ze sobą wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień, a każdy dzień był odnajdywaniem pozytywnych doświadczeń, które zaowocują w przyszłości.

Zaś Rodzicom i Opiekunom naszych wychowanków życzymy, aby osiągnięcia Waszych dzieci były powodem do dumy oraz wspierania ich talentów i uzdolnień.

Niech Internat i Bursa Szkolna będzie Waszym domem.

Dyrekcja placówki oraz Wychowawcy