Powiatowy Konkurs Ekologiczny

W dniu 23 maja 2015r. podczas odbywającej się Majówki Zdrowia nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowych Konkursów Ekologicznych organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Łęczycy.

Wychowankowie Internatu brali udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Nasi domowi prądożercy”  skierowanym do uczniów szkół podstawowych. Z kolei  w Powiatowym Konkursie Plastyczno – Opisowym „Poznajemy energię roślin – zielnik” dla szkół ponadgimnazjalnych wzięły udział wychowanki Bursy Szkolnej oraz Internatu. Celem konkursów była popularyzacja zachowań proekologicznych oraz rozbudzanie ciekawości przyrodniczej. Na wszystkich czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Prace zostały wykonane pod kierunkiem Katarzyny Antczak, Anny Churas, Emilki Górskiej oraz Eweliny Nowakowskiej.

Oto wyniki:

Powiatowy konkurs plastyczny „Nasi domowi prądożercy”

II miejsce Dawid Trzeciak ZPE-W w Łęczycy – Internat

Wyróżnienie Sandra Leszczyńska ZPE-W w Łęczycy – Internat

Powiatowy konkurs plastyczno – opisowy „Poznajemy energię roślin – zielnik”

II miejsce Ewelina Bednarowicz ZPE-W w Łęczycy – Internat

IV miejsce Anna Golema ZPE-W w Łęczycy – Bursa Szkolna