Grupa wsparcia dla rodziców

W dniu. 23.10. sala 28 będzie niedostępna dlatego spotkamy się 9 listopada o godzinie 8.00, jest to piątek. Wszystkie spotkania grupy w tym roku szkolnym będą organizowane w piątki o godzinie 8.00.

Przepraszam za zmianę i zapraszam na spotkanie 9 listopada.

Kordynator. Ewa Doliwa-Otrębska

Serdecznie zapraszamy w dniu 29 października o godzinie 8.00  na pierwsze spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców.

Będzie to spotkanie organizacyjne przy kawie. Porozmawiamy o naszych oczekiwaniach i o tym czym chcielibyśmy zająć się na naszych spotkaniach.

Zapraszamy.

Pozdrawiam  Ewa Doliwa-Otrębska

14 czerwca o godzinie 10.00 zapraszamy  rodziców na spotkanie grupy wsparcia.

Będzie to ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym.

Mile widziane będą uwagi i sugestie na następny rok.

Proszę o pomysły i  inspiracje pod numerem telefonu 606 165 238  lub
na adres e-mail doliwaotrebskaewa@gmail.com

Pozdrawiam.  Ewa Doliwa-Otrębska. Koordynator

-------------------------------------------------------------------------

Serdecznie zapraszam na spotkania Grupy Wsparcia

23.04 tj.poniedziałek godz. 12.00, oraz 26.04 w czwartek godz.10.00.

Dwa terminy są po to, aby każdy miał możliwość skorzystać choć raz ze spotkania. Oczywiście można być w poniedziałek i w czwartek.

Będziemy rozmawiać jak radzić sobie z wypaleniem z powodu opieki nad naszymi cudownymi dziećmi. Podzielimy się swoimi doświadczeniami, a może uda nam się znaleźć nowe sposoby.

Pozdrawiam.

Kordynator  - Ewa Doliwa- Otrębska

Uwaga! Zmiana terminu spotkania Grupy Wsparcia dla Rodziców.

Mamy propozycję, aby organizować spotkania 2 razy, wtedy  łatwiej będzie dopasować terminy do naszych zajęć. Musimy też uwzględnić, kiedy jest wolna sala 29.

Najbliższe terminy to: 22.03 (czwartek), godz. 10.00 oraz 26.03 (poniedziałek)         godz. 12.00.

Koordynator - Ewa Doliwa Otrębska

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z inicjatywy rodziców powstała w naszej placówce grupa wsparcia. Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Łęczycy zapewnia pomieszczenia w celu realizowania spotkań grupy oraz opiekę specjalistów.

Co daje udział w grupie wsparcia?

Stałe kontakty z grupą wsparcia dają poczucie więzi i oparcia, a oprócz tego pozwalają one odnaleźć nowe, sprawdzone przez innych wartościowe sposoby radzenia sobie w róznych sytuacjach. Wymiana doświadczeń, emocji i spostrzeżeń może pomóc spojrzeć na dane wydarzenie z innej strony. Informacja dotycząca tego, że ktoś ma podobne problemy, zmniejsza także poczucie osamotnienia, daje także możliwość kontaktów towarzyskich. Wśród czynników leczących w grupie, można wymienić również stworzenie i podtrzymywanie nadziei, możliwości odreagowania emocji. Dlatego właśnie powstała grupa wsparcia. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo aktywnie w niej uczestniczyć.

Spotkania odbywają sie raz w miesiącu.

O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani

Więcej informacji można uzyskać u koordynatora grupy, którym jest

p. Ewa Doliwa - Otrębska

• Cele i zadania grupy wsparcia

Grupa wsparcia dla rodziców ZPE-W w  Łęczycy

Rodzicu!!!

Jeśli w Twojej rodzinie jest dziecko przewlekle chore lub niepełnosprawne, a Ty potrzebujesz wsparcia , rozmowy i kilku chwil dla siebie zapraszamy na zajęcia psychoedukacyjne.

Grupa wsparcia to spotkania, podczas których każdy dobrowolnie może podzielić  się swoimi troskami, doświadczeniami, spostrzeżeniami i...