Nowy rok szkolny 2021/2022

Drodzy wychowankowie !

Życzymy Wam, aby rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022 był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Niech ten czas spędzony zarówno w szkole jak i w Bursie Szkolnej oraz Internacie SOSW pozwoli odkryć nowe pasje i zainteresowania.

Życzymy, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata i czerpania z tego radości.

Szanowni Rodzice !

Państwo jesteście ważną częścią naszej społeczności, Życzymy Wam dobrej współpracy z dyrektorami szkół  nauczycielami i wychowawcami. Życzymy, aby to współdziałanie zaowocowało sukcesami Waszych dzieci i przyniosło wiele powodów do zadowolenia.

Dyrekcja i Wychowawcy