Konkursy patriotyczne

W dniu 13.12.2018r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów patriotycznych organizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy. Wychowankowie Internatu oraz Bursy Szkolnej brali udział w konkursie fotograficznym oraz konkursie plastycznym.

W konkursie plastycznym pn.: „Jaki znak Twój? Orzeł Biały”:

• Bartosz Miedziński zajął I miejsce – wychowanek Internatu

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Następnie wszyscy uczestnicy mogli obejrzeć przedstawienie teatralne pn.: „Legenda o Kniaziu Popielu i myszach” wystawione przez aktorów Studia Teatralnego KRAK-ART.

W konkursie fotograficznym pn.: „Moja mała Ojczyzna – miejsca pamięci i walk o Niepodległość” wyróżnienie otrzymali:

• Paweł Ratajczyk – wychowanek Internatu

• Paulina Szymańska – wychowanka Bursy Szkolnej

Na wyróżnionych w konkursie czekały nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy.