Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Oddziałowe Rady Rodziców

Artykuły

Oddziałowe rady rodziców w roku szkolnym 2017/2018

2015-09-28

Oddziałowe rady rodziców

w roku szkolnym 2017/2018

ZESPOŁY REWALIDACYJNO_WYCHOWAWCZE

wychowawca: Karolina Wencel, Krzysztof Kaźmierczak.

Przewodniczaca: Monika Śledzińska

Zastępca: ...

 

Przedszkole A

wychowawca: Karolina Kolasa

Przewodnicząca: Anna Mazurczyk

Zastępca: Anna Cieplak

Skarbnik: Marzena Grzelak

Przedszkole B

wychowawca: Anna Sobczyk

Przewodniczący: Dorota Stępka

Zastępca: Krzysztof Ulisiak

Przedszkole C

wychowawca: Justya Kozanecka

Przewodniczący: Katarzyna Pabiańczyk

Zastępca: Ewa Hałas

Skarbnik: Aleksandra Lewandowska

KLASA I A

 wychowawca: Karolina Kantyka

Przewodniczący: Dorota Barańska

Skarbnik: Sylwia Zielińska

KLASA III A

wychowawca: Alicja Zawadzka

Przewodniczący: Dominika Bartczak

Zastępca: Agnieszka Czyrżnicka

Skarbnik: Bogumiła Kuleczka

KLASA I-III

wychowawca: Andżelika Kowalczyk

Przewodnicząca: Dorota Krysztofiak

Zastępca: Ewa Doliwa-Otrębska

Skarbnik: Andrzej Kotecki

KLASA IV-V-VI-VII

wychowawca: Elżbieta Gajewicz-Kubiak

Przewodnicząca: Dorota Krysztofiak

Zastępca: Wiesław Adamski

KLASA II-III Gimnazjum

wychowawca: Małgorzata Gajda

Przewodnicząca: Magdalena Kreszczuk

Zastępca: Andrzej Kotecki

Skarbnik: Wiesława Cieślińska

ZESPÓŁ EDUKACYJO-TERAPEUTYCZNY kl. IV

wychowawca: Aleksndra Gąsińska

Przewodnicząca: Longin Surawski

Zastępca: Krzysztof Marczak

Skarbnik: Agnieszka Kotecka

ZESPÓŁ EDUKACYJO-TERAPEUTYCZNY kl. V-VII

wychowawca: Dorota Pawłowska

Przewodnicząca: Beata Kowalczyk

Zastępca: Agnieszka Barylska

Szkoła Przysposabiająca do Pracy kl. I-III

wychowawca: Monika Strzelecka

Przewodnicząca: Ewa Bartniak

Zastępca: Iza Swat

Skarbnik: Krystyna Jędrzejewska

Szkoła Przysposabiająca do Pracy kl. II

wychowawca: Alina Szymańska

Przewodnicząca: Emilia Milczarek

Zastępca: Bożena Skiba

Skarbnik: Katarzyna Miśkiewicz

Szkoła Przysposabiająca do Pracy kl. III

wychowawca: Ilona Gródek

Przewodnicząca: Aneta Siewak-Korniluk

Zastępca: Beata Gibaszek

Skarbnik: Marzena Sawikowska

kl.I Szkoły Branżowej - Cukiernik-Mechanik

wychowawca: Marlena Kaźmierczak

Przewodnicząca: Agnieszka Falczyńska

Zastępca: Angelika Szymańska

kl.II-III Szkoły Branżowej - Cukiernik-Monter

wychowawca: Renata Śliwka

Przewodnicząca: Agnieszka Galant

Zastępca: Jolanta Mikołajczyk

Skarbnik: Danuta Mysłowska

Czytaj więcej o: Oddziałowe rady rodziców w roku szkolnym 2017/2018