Udział w I Rajdzie Przedszkolaków

5 czerwca Przedszkolaki wzięły udział w I Rajdzie Przedszkolaków pod hasłem „Bom Turystą się narodził” zorganizowanym przez Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy, który odbył się na terenie Miasta Łęczyca. Trasa piesza: Urząd Miasta Łęczyca – Promenada nad zalewem - Plaża miejska –– Park Łęczycki – ok. 4 km.

Podczas rajdu były występy artystyczne i zawody sprawnościowe. Na mecie w Parku Miejskim na przedszkolaków czekał puchar, dyplom i słodka niespodzianka. Na pamiątkę tych wspaniałych chwil uczestniczy otrzymali odznakę. I Rajd Przedszkolaków miał na celu: rozwijanie sprawności ruchowej, kształtowanie orientacji w terenie i integracja ze społecznością przedszkolną z Łęczycy i Powiatu Łęczyckiego.