Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

Artykuły

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w ZPE-W w Łęczycy

2017-06-23

23 czerwca  w  ZPE-W w Łęczycy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.  

Przy udziale kierownictwa szkoły, zaproszonych gości, uczniów, nauczycieli i rodziców, z łezką w oku żegnaliśmy uczniów klas: trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych i cukiernik oraz trzeciej Gimnazjum i Szkoły Przysposabiającej do Pracy.  

Czytaj więcej o: Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w ZPE-W w Łęczycy

Kolejna konferencja metodyczna dla nauczycieli szkół powiatu łęczyckiego

2017-06-14

Po raz kolejny,  w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Łęczycy, odbyła się konferencja metodyczna z cyklu „Sieć współpracy i samokształcenia”,  dla nauczycieli szkół powiatu łęczyckiego.

Czytaj więcej o: Kolejna konferencja metodyczna dla nauczycieli szkół powiatu łęczyckiego

VII Powiatowe Integracyjne Manewry Sprawnościowe

2017-06-09

Już po raz siódmy nasza placówka zorganizowała imprezę, majacą na celu podniesienie bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży z terenu powiatu łęczyckiego.

Czytaj więcej o: VII Powiatowe Integracyjne Manewry Sprawnościowe

"Bezpieczne wakacje" - profilaktyczne zajęcia dla młodszych i starszych uczniów

2017-06-07

Celem przeprowadzonych zajęć było przypomnienie i utrwalenie podstawowych zasad bezpiecznego zachowania podczas wypoczynku letniego, uwrażliwienie dzieci i młodzieży na niebezpieczeństwa, jakie mogą wystąpić podczas pobytu w domu, na wsi, w lesie, nad wodą oraz w górach.

Czytaj więcej o: "Bezpieczne wakacje" - profilaktyczne zajęcia dla młodszych i starszych uczniów

Uczennica Zasadniczej Szkoły Zawodowej w ZPE-W w Łęczycy jedną z laureatek konkursu literackiego zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Łęczycy

2017-06-06

 W dniu 5 czerwca w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Łodzi, Filia w Łęczycy miała miejsce uroczystość wręczania dyplomów i nagród dla laureatów  konkursu  literackiego pt. „Narysuj opowieść”. 

 

Czytaj więcej o: Uczennica Zasadniczej Szkoły Zawodowej w ZPE-W w Łęczycy jedną z laureatek konkursu literackiego zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Łęczycy