Obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ma swój początek w roku 2013, kiedy to ówczesny Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak postanowił docenić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dziecka. I tak to, co roku 20 września świętujemy Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu ten ważny dzień obchodziliśmy  na sportowo.

Dzieci w wyniku zaklęcia zmieniły się w sportowców i z zapałem brały udział w różnego rodzaju konkurencjach oraz zabawach ruchowych. Były też tańce, bańki mydlane oraz owocowo – warzywny poczęstunek… no bo przecież każdy prawdziwy sportowiec musi się zdrowo odżywiać.

Życzymy wszystkim Przedszkolakom dużo uśmiechów każdego dnia, wspaniałych kolegów wokół siebie oraz aktywnych  i ciekawych zajęć w przedszkolu.