Zajęcia z książką w tle - realizacja innowacji pedagogicznej

Nie cichną rozmowy dotyczące akcji „Sprzątania świata”. W tym temacie również odbyły się zajęcia z książką w tle. Nauczyciel bibliotekarz z naszej biblioteki szkolnej, przeczytał uczniom klas I-III SP, historię o wycieczce rowerowej do lasu, gdzie bohater spotkał górę śmieci i postanowił je posegregować oraz dać tym śmieciom drugie życie.

Dzieciaki wczuły się w czytaną historię, wykonując ruchy jak przy poruszaniu się na rowerze, maszerowaniu przez las, no i oczywiście wzorowo posegregowali śmieci oraz dali upust swoim fantazjom i wykonali prace plastyczne. Zapraszamy do fotorelacji.smile

W klasach I-III SP do końca kwietnia będzie realizowana innowacja pedagogiczna „Czytanie wrażeniowe. Zabawy z książką”.