Uczniowie klas młodszych obchodzą Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, największe ekologiczne święto, którego celem jest budzenie wśród dzieci współodpowiedzialności za stan środowiska w przyszłości, poczucia troski o stan czystości najbliższego otoczenia oraz wychowanie w duchu miłości i szacunku do przyrody.

Każdego roku uczniowie naszej szkoły aktywnie włączają się w obchody tego święta, aby pokazać jak ważne jest dbanie o naszą Planetę. Z tej okazji nasi uczniowie zaangażowali się w realizację zajęć edukacyjno-informacyjnych o tematyce ekologicznej oraz zapoznali się ze sposobami dbania o naszą Planetę. Po przeprowadzonych zajęciach dzieci wykonały piękne i kreatywne prace plastyczne.

Wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej Planety, dlatego każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan.