Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach I-III

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki, który przypada 15 września – święta kreatywności oraz rozwijania ukrytego potencjału, a także odwagi w pokonywaniu trudności.

Tego dnia motyw kropki był obecny w różnych działaniach. Były to zajęcia plastyczne, kodowanie, zabawy zręcznościowe, praca z książką. Dzień Kropki miał na celu pobudzenie pomysłowości uczniów oraz zachęcenie ich do tworzenia i wiary w swoje możliwości.

Na zakończenie naszego świętowania nasi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek. Najważniejsza w tym dniu była ich radość, która wynikała z tego, że za sprawą małej kropki mogli się stać wielkimi artystami. Każdy z naszych uczniów ma ukryty talent, a mała kropka to tylko początek czegoś wielkiego.