Udział w Powiatowych Integracyjnych Manewrach Sprawnościowych

W dniu 2 czerwca br. na Stadionie Miejskim odbyły się V Powiatowe Integracyjne Manewry Sprawnościowe, których organizatorem był Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Łęczycy. Na rozpoczęcie imprezy nauczyciele naszej placówki przygotowali przedstawienie „Smerfy”, które dostarczyło przedszkolakom wiele radości.

W tym dniu dzieci mogły zapoznać się z pracą różnych instytucji i udały się do punktów:  NZOZ MEDAR, PSSE, NZOZ FALCK, PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA W ŁĘCZYCY, POLICJA W ŁĘCZYCY, BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ JW 4393 W LEŹNICY WIELKIEJ, ZGIERSKO-ŁĘCZYCKIE WOPR, WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA W LEŹNICY WIELKIEJ, ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. J. GRODZKIEJ W ŁĘCZYCY. Uczestnicy imprezy mogli dowiedzieć się, jaka jest specyfika pracy służb takich jak policja, straż pożarna, wojsko, pogotowie ratunkowe oraz zwrócić uwagę na bezpieczeństwo w codziennym życiu.