Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Realizacja podstawy programowej

Artykuły

Uroczyste zakończenie roku szkolonego 2014/2015

2015-07-08

Nadszedł czas zakończenia zajęć. Cała społeczność szkół i przedszkola w ZPE-W w Łęczycy zebrała się w auli aby w uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Pan Dyrektor Jerzy Szymczak powitał zebranych wychowanków, uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników placówki. Dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom gratulował osiągniętych wyników i życzył słonecznych wakacji. Nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw, dyplomów i wyróżnień a następnie wystąpili absolwenci zasadniczej szkoły zawodowej. 

Po całorocznej pracy czeka na nas odpoczynek. Zobaczymy się we wrześniu. 


Czytaj więcej o: Uroczyste zakończenie roku szkolonego 2014/2015

Bezpieczne wakacje

2015-07-08

 Zbliżają się wakacje, czas  wypoczynku ale i dużej troski dorosłych o bezpieczeństwo dzieci. Wychowankowie przedszkola wzięli więc udział w spotkaniach z przedstawicielami PKP oraz policji na temat bezpiecznego wypoczynku. Również podczas zajęć przedszkolnych omawiane były sprawy bezpiecznego zachowania, bezpiecznych zabaw w wakacje. 

Czytaj więcej o: Bezpieczne wakacje

Udział w Powiatowych Integracyjnych Manewrach Sprawnościowych

2015-06-11

W dniu 2 czerwca br. na Stadionie Miejskim odbyły się V Powiatowe Integracyjne Manewry Sprawnościowe, których organizatorem był Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Łęczycy. Na rozpoczęcie imprezy nauczyciele naszej placówki przygotowali przedstawienie „Smerfy”, które dostarczyło przedszkolakom wiele radości. 

Czytaj więcej o: Udział w Powiatowych Integracyjnych Manewrach Sprawnościowych

Powiatowa Majówka Zdrowia

2015-06-11

W dniu 23 maja br. odbyła się XXII Powiatowa Majówka Zdrowia, organizowana przez Starostwo Powiatowe w Łęczycy, w której nasza placówka również brała udział. Podczas imprezy zorganizowano wystawę prac dzieci z autyzmem uczęszczających do naszego przedszkola i szkoły podstawowej. 

Czytaj więcej o: Powiatowa Majówka Zdrowia

Z wizytą w łódzkim ZOO

2015-05-21

Pięknego, majowego dnia wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do ZOO. W radosnych nastrojach ruszyliśmy, by oglądać żywe egzotyczne zwierzęta znane większości z nas wyłącznie z książek i opowiadań.  Odwiedziliśmy niedźwiedzia, małpy, lwy, tygrysy, kangury oraz przepiękne trzy żyrafy. Niezwykle interesującym dla nas miejscem było Mini- ZOO, gdzie mogliśmy nakarmić i pogłaskać kozy, króliki i owieczki.

Czytaj więcej o: Z wizytą w łódzkim ZOO